5 Şubat 2014 Çarşamba

Aslan & Bebi

                                     


Benimki alışkın öyle kediye&köpeğe, ördeğe&horoza... Görünce iştahla üzerine yürür ve mıncırmak ister... Abartıyorum sanmayın baya elmyra moduna giriyor!!

                                                  

Annanemizin kedisi helice'in hergün günde en az 88 kez maruz kaldığı sevgi gösterisi bu şekilde. Bahar gelse de hergün gitsek dediğimiz dayımızın köpekleri stark ve  ace'in karşılaşacağı muamele de pek farklı değil! 
Ama şekerim yavru da olsa koskoca aslan da mıncıklanmaz ki!!! Bu hayvanın da bir şanı şöhreti var bu alemde (hayvanlar alemini kastediyorum) ;) Mevzubahis hayvanlar kralı! Ne köpek ne ördekGel de tabii bunu benim minnoşa anlat!
Kayseri hayvanat bahçesinin belki de en sevimli bebisi, daha kraliçe olmasına hayli yolu olan, 5 aylık minik prenses hilal  gönlümüzün tahtına oturdu efenim! 

                               

Hilal, kankisi herkül'le beraber benimkinin hayli dikkatini çekti! Bir yandan babası bir yandan ben "aman çok yaklaşmasın, mıncıklayıverir kaşla göz arası" diye seferber olmuşken neredeyse hilal benimkini mıncıklayacaktı :) Bebi bebiyi tanıyor da seviyor da hakikaten!

Bu özel buluşma ve içten ilgisi için Kayseri hayvanat bahçesi müdürü sayın Hilal hanıma tekrar çok teşekkür ediyorum!

Tinky :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder